EPI PHASE 2

PHASE II (Moduł II) kursu jest rozszerzeniem Systemu Treningowego EPI Strength & Conditioning, z którym uczestnicy mieli możliwość zapoznania się podczas PHASE I (Modułu I) kursu. Niezależnie od tego, czy trenujesz elitarnych sportowców, juniorów, czy amatorów, nauka Naszej Metodologii pomoże Ci podnieść poziom swojej wiedzy, którą dostarczą Ci Wykładowcy – Trenerzy EPI Strength & Conditioning. W fazie II szkolenia, uczestnicy zapoznają się z wiedzą praktyczną, skoncentrowaną na umiejętnościach ruchowych, osiąganiu maksymalnej prędkości, zwinności, Olimpijskiemu Podnoszeniu Ciężarów, sile i mocy, kształtowaniu energetycznych systemów w sporcie (ESD) oraz prewencji urazów sportowych.

CO ZYSKASZ?

Staniesz się lepszym trenerem, osiągającym jeszcze lepsze rezultaty. Bez względu na to z jakimi sportowcami trenujesz, czy są to zawodowcy czy amatorzy, w jakim są wieku i jakie są ich możliwości. Zostaniesz przygotowany do wspierania zawodników przygotowujących się do występów na najważniejszych imprezach sportowych, z Igrzyskami Olimpijskimi włącznie. Dowiesz się, jak prowadzić zawodników na każdym poziomie ligowym w wielu dyscyplinach, m.in. w piłce nożnej, koszykówce czy rugby. Zyskasz rozpoznawalność jako specjalista w zakresie przygotowania motorycznego z międzynarodowymi kwalifikacjami. Dowiesz się, jak prawidłowo testować sportowców i analizować ich wyniki. Poznasz autorski system badania sportowców wykorzystywany m.in. w Kadrze Narodowej Irlandii w rugby. Opanujesz techniki poprawy efektywności biegu i przyspieszania. Poznasz metodykę prawidłowego nauczania rwania i podrzutu opartego o model teoretyczny i techniczny. Nauczysz się podstaw periodyzacji treningu i programowania jednostek treningowych. Zobaczysz, jak w prosty sposób można kształtować zwinność u zawodników gier zespołowych oraz indywidualnych.   Do szkolenia EPI PHASE II, należy przystąpić nie później niż 1,5 roku po ukończeniu PHASE I W wyjątkowych okolicznościach możliwe jest przesunięcie terminu przystąpienia do drugiej fazy szkolenia, po uprzednim uzgodnieniu nowej daty z organizatorem

PROGRAM KURSU?

Podstawy medycyny sportowej Zaawansowane korekcje wg. Oceny MCS Test Tool Box – czyli teksty i ocena używane w sporcie Ćwiczenia Olympic lifting – snatch & derivative Programowanie rozgrzewki Praca nad przyspieszeniem maksymalnym Zaawansowane kształtowanie zwinności w grach zespołowych Zaawansowane ćwiczenia plyometryczne Zaawansowane kształtowanie systemów energetycznych w sporcie Zaawansowane programowanie treningu i fundamenty periodyzacji.

TERMINY SZKOLEŃ PHASE 2

17-19 Listopada 2023 | Łódź

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Skorzystaj z naszego formularza i zapisz się na szkolenie już dziś!  Copyright 2019. Created withby Qode Interactive

  Close

  Elite Performance Institute to maksymalne przyspieszenie rozwoju zawodowego dla trenerów przygotowania motorycznego.

  Masz pytania? Skorzystaj z formularza na stronie lub napisz do nas na marek@epi-polska.pl

  Godziny pracy:

  Poniedziałek – Piątek:
  09:00 – 17:00

  Sobota:
  10:00 – 14:00

  Niedziela:
  nie pracujemy

   

  Info