EPI PHASE 1

I-szy stopień szkolenia NCSC jest wprowadzeniem do koncepcji przygotowania motorycznego Elite Performance Institute. Jest on skierowany do trenerów S&C, trenerów personalnych, trenerów sportowych i fizjoterapeutów, którzy chcą zdobyć specjalistyczne wykształcenie w celu poprawy wyników swoich sportowców i klientów. Poprzez połączenie popartych badaniami zajęć praktycznych i teoretycznych, każdy z uczestników będzie mógł nauczyć się systemu treningowego S&C krok po kroku. I-szy stopień szkolenia EPI umożliwia kursantom bezpośrednią naukę od trenerów/wykładowców, którzy pracowali ze sportowcami najwyższego wyczynu, biorących udział w Mistrzostwach Świata i Igrzyskach Olimpijskich.

CO ZYSKASZ?

Staniesz się lepszym trenerem, osiągającym jeszcze lepsze rezultaty. Bez względu na to z jakimi sportowcami trenujesz, czy są to zawodowcy czy amatorzy, w jakim są wieku i jakie są ich możliwości. Zostaniesz przygotowany do wspierania zawodników przygotowujących się do występów na najważniejszych imprezach sportowych, z Igrzyskami Olimpijskimi włącznie. Dowiesz się, jak prowadzić zawodników na każdym poziomie ligowym w wielu dyscyplinach, m.in. w piłce nożnej, koszykówce czy rugby. Zyskasz rozpoznawalność jako specjalista w zakresie przygotowania motorycznego z międzynarodowymi kwalifikacjami. Dowiesz się, jak prawidłowo testować sportowców i analizować ich wyniki. Poznasz autorski system badania sportowców wykorzystywany m.in. w Kadrze Narodowej Irlandii w rugby. Opanujesz techniki poprawy efektywności biegu i przyspieszania. Poznasz metodykę prawidłowego nauczania rwania i podrzutu opartego o model teoretyczny i techniczny. Nauczysz się podstaw periodyzacji treningu i programowania jednostek treningowych. Zobaczysz, jak w prosty sposób można kształtować zwinność u zawodników gier zespołowych oraz indywidualnych.

PROGRAM KURSU?

Globalna ocena funkcjonalna w sporcie (MCS) Postępowanie korekcyjne wg oceny MCSTest Tool Box – czyli różne testy i oceny używane w sporcie Ćwiczenia z Olympic Lifting – Clean & Jerk Przyspieszenie Liniowe Kształtowanie zwinności w grach zespołowych Ćwiczenia plyometryczne Kształtowanie systemów energetycznych w sporcie Programowanie treningu i fundamenty periodyzacji

TERMINY SZKOLEŃ PHASE 1

11-13 Sierpnia 2023 | Warszawa

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Skorzystaj z naszego formularza i zapisz się na szkolenie już dziś!  Copyright 2019. Created withby Qode Interactive

  Close

  Elite Performance Institute to maksymalne przyspieszenie rozwoju zawodowego dla trenerów przygotowania motorycznego.

  Masz pytania? Skorzystaj z formularza na stronie lub napisz do nas na marek@epi-polska.pl

  Godziny pracy:

  Poniedziałek – Piątek:
  09:00 – 17:00

  Sobota:
  10:00 – 14:00

  Niedziela:
  nie pracujemy

   

  Info